About apartment

Bad Moos - Dolomites Spa Resort je ideálním místem pro vaši lyžařskou dovolenou v Dolomitech.

Jedinečný hotelový komplex přímo na sjezdovce a neuvěřitelný lázeňský a wellness areál - to vše je Bad Moos.

Hotel nabízí úžasný výhled na nedaleké sextenské Dolomity, místní horu Helm a horu Rotwand. Obě hory Helm a Rotwand jsou součástí lyžařského střediska Drei Zinnen (Tre Cime). Tento lyžařský areál  se 100 km sjezdovek a spoustou panoramatických výhledů leží mezi Vierschach na severu a Padola na jihu. Od hotelu se na lyžích dostanete k nejlepším sjezdovkám na Helmu a Rotwandu, včetně nejstrmějších sjezdovek v Jižním Tyrolsku.

Pokud by vám středisko Tre Cime nestačilo, tak je zde skvělá možnost využít Pustertal Express, který je zdarma s HolidayPass. Pustertal Express je vlak, který spojuje Tre Cime a Kronplatz. Za méně než půl hodiny už můžete lyžovat na Kronplatz. A tyto dvě střediska, to už je pořádná porce sjezdovek.

HolidayPass dostanete v hotelu Bad Moos zdarma a umožní vám cestovat zdarma po celém Jižním Tyroslku - místní autobusová doprava a vlaky.

Hotel Bad Moos má tři obrovské výhody, pro které ho můžeme všem zájemcům o luxusnější lyžařskou dovolenou doporučit.

- Hotel Bad Moos leží přímo u dolní stanice lanovky. Tedy od hotelu na lyžích a odpoledne zase na lyžích až ke vstupu do lyžárny.

- Hotel Bad Moos má obrovské a krásné a skvělé a moderní wellness centrum. Spoustu bazénů, saun, ...

- A třetí výhoda hotelu Bad Moos je určena pro ty, kteří na horách hledají i jinou zábavu, než celé dny na sjezdovkách. U dolní stanice lanovky, přímo naproti hotelu, je půjčovna saní a končí zde nádherná sáňkařská dráha

Hotel Bad Moos je výborný hotel s výbornou polohou. Doporučujeme.

 

 

Equipment apartment

Useful Information

To skibus 0
To first skilift 20 m
To centre 600 m
Min. days of stay 7
GPS

Send us Your demand

Type the code: knNG

Rating (1 votes)

You can vote

12345

5 is the best

Skimap Livigno

Skimap Livigno