About apartment

Přímo na sjezdovce v lyžařském středisku Civetta, v obci Zoldo Alto se nachází tyto luxusní apartmány Sas de Pelf.

Krásně a nově vybavené apartmány nabízejí ubytování pro rodiny, dvojice i větší společnosti.

Nadstandardní službou v apartmánech Sas de Pelf je i každodenní úklid, výměna ručníků a 1x povlečení. Pochopitelnou součástí residence Sas de Pelf je parkování, úschovna lyží včetně sušáků na boty. Pro ubytované v těchto apartmánech je dále k dispozici posilovna v suterénu residence, v přízemí potom bar a společenská místnost. Residence Sas de Pelf je pokryta signálem WiFi.

Výhodnou polohu přímo na sjezdovce ocení každý návštěvník. Ač residence leží na sjezdovce, tak do centra obce Zoldo Alto je to pár kroků. Nedaleko residence je veřejné brusliště. Residence Sas de Pelf je na sjezdovce spojující dvě centra střediska Civetta, Zoldo Alto a Alleghe. Rozhodnete-li se lyžovat na sjezdovkách Zoldo Alto nebo i v Alleghe, stejně dojedete na lyžích domů.

Equipment apartment

Residence Sas de Pelf - apartmán typ E - typ bilo

Nejmenší apartmán v residenci je typ E. Jedná se o standardní apartmán typu bilo, který nabízí ubytování pro 2 až  4 osoby. Typ E má jednu malou ložnici, kde je manželské dvoulůžko a pak obývací pokoj, kde je rozkládací gauč pro 1, případně až pro 2 osoby. Běžně je tento apartmán nabízen pro 3 osoby.

Všechny apartmány jsou luxusně vybavené, pro běžné vaření a bezproblémové strávení dovolené - mikrovlnka, sporák, lednice.

Koupelna je se sprchou a wc.

V residenci Sas de Pelf jsou i další apartmány typu bilo či trilo.

 

Useful Information

To skibus není
To first skilift 100 m
To centre 250 m
Min. days of stay 7 po celou sezónu
GPS

Send us Your demand

Type the code: 0zG7

Rating (1 votes)

You can vote

12345

5 is the best

Skimap Livigno

Skimap Livigno